دیزاین و چیدمان مراسم

دیزاین مراسم عروسی شما یکی از مهمترین بخش هایی است که مورد توجه مدعوین قرار می گیرد. انتخاب یک دیزاین زیبا و جذاب می تواند ضمن به وجد آوردن میهمانانتان گویای سطح اجرای خدمات عروسی شما باشد . 

دیزاین  محوطه تاثیر زیادی بر دید مهمانان درباره برگزاری مراسم عروسی دارد. گاهی با وجود وسعت زیاد تالار پذیرایی، باز هم دیزاین و طراحی و چیدمان وسایل چشم نواز نیست و نمی تواند حس رضایت را در عروس و داماد ایجاد کند. متاسفانه در چنین شرایطی هر چقدر هم که خدمات عروس و داماد  و یا تشریفات شب عروسی از قبیل گل ارایی درست و زیبا صورت گرفته شده باشند، باز هم بدلیل ضعف طراحی فضای عروسی، این زحمات بدرستی دیده نمی شوند و بنابراین این مسئله مهم باید حتما از دید مسئولین برگزاری مراسم عروسی از جمله خود عروس و داماد، مورد توجه قرار گیرد. برای دیزاین استفاده از نورپردازی، شمع آرایی، نحوه چیدمان میز و صندلی های مهمانان، جایگاه عروس و داماد، آتش بازی و ... می تواند نقش موثری را در زیباسازی فضا ایجاد کنند.

در این راستا تشریفات یادمان با بهره گیری از به روز ترین متدها و وارد کردن جدید ترین دکورها سعی در اجرای هرچه بهتر و زیبا تر شب شما عزیزان دارد.
***برای دیدن نمونه های بیشتر از گالری تصاویر دیدن کنید***